Excellent Seria 600 Drzwi Skrzydłowe 90x195 KAAC.1905.900.LP
Super promocja -15%
Dostępność: Na zamówienie
Czas realizacji zamówienia: 3-7 dni rob.
Numer katalogowy: KAAC.1905.900.LP
Stan produktu: Nowy
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
dodaj do schowka
Potrzebujesz pomocy ?
Zadzwoń do nas 506 700 629 lub napisz dekorit@dekorit.pl
Płatności Przelewy24
Dane techniczne:
EXCELLENT
Dane producenta
Przewiń do pełnej specyfikacji
Opis i dane
Kabina prysznicowa wnękowa Serii 600, z pojedynczymi drzwiami skrzydłowymi, to wysokiej jakości model zaprojektowany z myślą o osobach ceniących klasyczne, harmonijne wnętrza. Na uwagę zasługuje przede wszystkim solidna konstrukcja gwarantująca wytrzymałość na długie lata, wysoka funkcjonalność, precyzja wykonania i atrakcyjna geometryczna forma z masywnymi profilami. Drzwi wnękowe serii 600 wyróżnia wysokogatunkowy materiał, z bezpiecznym szkłem hartowanym o grubości 8mm. Szkło pokryto innowacyjną powłoką Clean Control, dzięki której produkt jest łatwy w czyszczeniu i nie gromadzi zabrudzeń. Solidna aluminiowa rama stanowi o niezawodności kabin. Dodatkowo profile idealnie łączą się z stylistycznie z dwustronnymi uchwytami ze stali nierdzewnej. Wszystkie elementy tej nowoczesnej konstrukcji zostały wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dlatego jest to produkt z najwyższej półki, który nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Drzwi mają szerokość 900mm i 1950mm wysokości. Do kompletu polecamy brodziki serii Arda, Lavano, Zero lub Forma. Możliwy jest także montaż bezpośrednio na posadzce.