Strona główna » Łazienki » Prysznice » Odpływy liniowe i syfony » Excellent Syfon brodzikowy FAST-43L 90mm INEX.1918.90
Excellent Syfon brodzikowy FAST-43L 90mm INEX.1918.90
Super promocja -16%
Dostępność: Na zamówienie
Czas realizacji zamówienia: 5-10 dni rob.
Numer katalogowy: INEX.1918.90
Stan produktu: Nowy
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
dodaj do schowka
Potrzebujesz pomocy ?
Zadzwoń do nas 506 700 629 lub napisz dekorit@dekorit.pl
Płatności Przelewy24
Dane techniczne:
EXCELLENT
Dane producenta
Przewiń do pełnej specyfikacji
Opis i dane
Syfon brodzikowy FAST dedykowany do brodzików Arda, Lavano, Zero. System czyszczenia od góry, posiada zbiorniki z sitkiem do łapania włosów, wysoka wydajność przepływu wody 43 l/min, wysokość całkowita to 80 mm (słup wody 50 mm zgodny z normą CE).