Excellent Vidoq Walk-In ścianka 120x200 KAAC.1506.1200.LP
Super promocja -15%
Dostępność: Na zamówienie
Numer katalogowy: KAAC.1506.1200.LP
Stan produktu: Nowy
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
dodaj do schowka
Potrzebujesz pomocy ?
Zadzwoń do nas 506 700 629 lub napisz dekorit@dekorit.pl
Płatności Przelewy24
Dane techniczne:
EXCELLENT
Dane producenta
Przewiń do pełnej specyfikacji
Opis i dane
Ścianka boczna Walk-in to świetne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesność i funkcjonalne rozwiązania. Tą minimalistyczną ściankę można zamontować samodzielnie lub w komplecie z ścianką giętą- dzięki temu tworząc gotową kabinę Walk-In, która ma wiele zalet. W kabinach Vidoq 120mm zastosowano szkło hartowane o grubości 8mm (w pozostałych wymiarach 6mm) oraz powłokę Clean Control, która ułatwia utrzymanie szkła w czystości. Kabiny typu Walk-in można z łatwością montować zarówno z brodzikiem, jak i bezpośrednio na posadzce. Specyfika tego typu kabiny, brak drzwi i progów, sprawiają, że jest to produkt polecany dla osób niepełnosprawnych. W zestawie znajduje się profil w kolorze chromu z połyskiem, mocowanie do ściany, wspornik mosiężny Slim o długości 90cm oraz uszczelka zabezpieczająca. Wysokość ścianki bocznej i ścianki giętej to 200cm. W ofercie dostępny jest również dłuższy wspornik Vidoq o długości 120cm.